Blokada na WolnychMediach.net

Każdy pomysł aby "się nie dać" jest mile widziany.

Jako, że trzeba sobie radzić nawiązany został kontakt z portalem wolnemedia.net. Głównie chodzi o wymianę informacji i sposobów radzenia sobie z problemami.


Na jego prośbę zamieszczam:

"Blokują nasz portal sieci (w kolejności chronologicznej): Orange, Play, UPC, T-Mobile, UPC i Plus. Być może dołączą kolejne telekomy. W Vectrze na razie mam dostęp. Komuś podobno strona się pokazała w T-Mobile i Plusie, ale o mogą być skaczące serwery DNS - mogły wskoczyć te jeszcze nie zaktualizowały się i nie ocenzurowały portalu.

Jeśli jest taka możliwość, proszę nagłośnić w Nowym Ekranie, że mój portal jest blokowany. Na razie nie wiem co dalej, może zbiorczy pozew sądowy, ponieważ zgodnie z Konstytucją cenzura prewencyjna jest w Polsce zakazana, podobnie jak uniemożliwianie obywatelom pozyskiwania informacji.

Ws. T-Mobile i Play dostałem wiadomość, że komuś odblokowali, ale być może jest na odwrót - DNS z blokadą

Admin WM"

dżon

dżon

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 16

 • Opera z VPN i wszystko hula !

  Jak w temacie :)
  KST

  • Opera z VPN i wszystko hula !#KST

   Nie powinniśmy tak robić. To dostawcy powinni się dostosować. Cenzura i ograniczanie treści w umowie np. z orange jest zabronione.
   Ja już na czacie w orange zgłosiłem problem techniczny i czekam na odpowiedź.

   • Opera z VPN i wszystko hula !#KST#Dal

    Przeglądarkę Opera używam już od wielu lat, więc nawet nie zauważyłem, że coś jest blokowane.
    Ale co do zasady to zgoda.
    KST

   • Opera z VPN i wszystko hula !#KST#Dal

    Tyle, że nikomu z dostawców nie przyszło by do głowy samemu z siebie blokować. Oni mają tylko narzędzia, pomysł/prikaz przychodzi z góry.

 • Poprzez Netię stacjonarną, oba portale dostępne.

  Poprzez PLAY portale są blokowane. Opera z podanymi ustawieniami działa prawidłowo.

  • Poprzez Netię stacjonarną, oba portale dostępne.#Zawisza Niebieski

   Tylko jaki jest cel sprawdzania "dostępny czy nie, wczyta się czy też nie". Procedura zmiany DNS została załączona tu, klika chwil i po sprawie.... na tymczasem:

   https://fundacjane.neon24.info/post/167767,uwaga

   • Poprzez Netię stacjonarną, oba portale dostępne.#Zawisza Niebieski#dżon

    To jest za bardzo skomplikowane . Niedojdy nie rozumieją czy jak ?. Salute :)))

   • Poprzez Netię stacjonarną, oba portale dostępne.#Zawisza Niebieski#dżon

    Cel jest prosty, aby ktoś z zewnątrz mógł zobaczyć proponowany artykuł musi najpierw dostać się na stronę i przeczytać artykuł po czym dokonać ustawień. Jak się nie dostaną, to tysiąc takich porad nic nie pomoże.
    Każda blokada dostępu do portalu, zmiana adresu to strata dla portalu w zakresie liczby czytelników i blogerów.
    Sam już miałem maile z zapytaniem dlaczego nie ma dostępu i jak uzyskać dostęp od naszych blogerów, co się na portal dostać nie mogli, a utrzymuję z nimi kontakt.
    Przydała by się akcja powiadomienia drogą inną, niż przez portal, jak miało to miejsce poprzednio.

    • Poprzez Netię stacjonarną, oba portale dostępne.#Zawisza Niebieski#dżon#Zawisza Niebieski

     Są przygotowane free domeny dla celów informacyjnych. Cel jest jeden. Info o stanie NEon-u. Taki link/linki każdy sobie zapisze i tam będzie mógł sprawdzić gdzie obecnie jest NEon. Takie jest założenie. Druga droga to info od portalu na email.. Tylko tu użytkownicy (ci co tak mają) musieli by zmienić swoje adresy mailowe z wirtualnych na prawdziwe.

  • Poprzez Netię stacjonarną, oba portale dostępne.#Zawisza Niebieski

   Orange, Play, UPC i T-Mobile blokują portal „Wolne Media”!
   Opublikowano: 28.04.2022 | Kategorie: Media, Prawo, Świat komputerów, Wiadomości z kraju

   Liczba wyświetleń: 703

   https://wolnemedia.net/siec-orange-blokuje-dostep-do-portalu-wolne-media/

   Skoro tyle wyświetleń ma ten wpis to działa
   Przynajmniej u mnie
   Inne wpisy z dzisiejszego dnia mają tam mniej wyświetleń

 • Na NB Sakevycza

  istnieje cała banda trolli żydobanderowskich, którzy systematycznie donoszą do "służb" Wcale się z tym nie kryją, publikują nawet link do formularza zgłoszeniowego do ABW.
  A w Polsce jest teraz taki klimat polityczny, władza musi odciąć Polaków od prawdziwych informacji bo ta cała szopka z ukraińską propagandą suflowaną przez "polskie" mendia pruje się jak stare gacie. Widać, że się boją. I słusznie.

 • Doby znak

  Nic nie pomoże wprowadzenie cenzury.
  Dwa lata walczyłem na salone24 o prawdę, tłumaczyłem badania naukowe z UniMed na temat korona wirusa. Trzymałem cały czas linię opierając się tylko na faktach. Napisałem ponad 500 notatek opierając się wyłącznie za badaniach i analizach naukowych niezależnych specjalistów z dziedziny.
  Blokowali mnie, byłem niewidoczny a pomimo tego liczba subskrybentów rosła, aż w końcu usunęli mnie z tej sceny w barbarzyński sposób. Uznałem ten czyn ta moje zwycięstwo nad miernotami prowadzącymi tą godną politowania scenę blogerską, która coraz bardziej stacza się do poziomu intelektualnego swojego nowego, prymitywnego pieska na usługach głównego ścieku nijakiego błazna Jastrzębskiego czy Jastrząbowskiego.
  Nie mogli oni stanąć twarzą w twarz z faktami, które prezentowałem i podjąć rzeczową dyskusję.
  To nie ten poziom działania prowadzącego do rozstrzygania sporów w sposób cywilizowany.
  Ich stać było tylko działania niegodne człowieka myślącego i czyniącego dla dobra ogółu społecznego.
  Trzeba ich cisnąć do muru coraz mocniej i doprowadzić do tego, aby mieli oni coraz to więcej bezsennych nocy w obawie o swoją wolność i rozliczenie tych draniów za ich wasalcze postawy i destruktywne działanie dla dobra ogółu.

  • Doby znak#StanW

   Emigrant 19 , No to sobie wybrałeś Amigo , bandę banderopiteków , Salute :))))) SS.Galizien .

   • Doby znak#StanW#Repsol

    Nieczuję Amigo do czego nawiązujesz, czy do S24 ?
    Jeśli tak, to powiedziałbym tak, że nie lubię środowiska wzajemnej adoracji i wchodząc tam dobrze wiedziałem gdzie jestem i ciekawiło mnie czy tam jest, choć iskra racjonalnego podejścia do faktów
    Poza tym ten film, co pokazujesz mi Amigo, nie jest dla mnie obiektywnym spojrzeniem na rzeczywistość. Janke w moim odczuciu ma świadomość sformatowaną przez jedną stronę konfliktu i trzyma się tej strony egzystencjonalnie.
    Moje spojrzenie na realia są, w mojej ocenie, bardziej neutralne a tym samym niezależne.
    Miej więcej patrzę z podobnej perspektywy, jaka jest wyrażana przez polskich cybernetyków w poniższym materiale.

    • Doby znak#StanW#Repsol#StanW

     Do wypowiedzi tej Pani żaden normalnie i samodzielnie myślący człowiek bez względu na poziom wykształcenia nie może mieć żadnych zastrzeżeń, a wręcz jego myślenie i zdanie powinno być podobne lub zbliżone.
     Problemem jest to, że niewielu ludzi w PL myśli samodzielnie, a im bardziej ktoś jest "wykształcony" i jego "pozycja zawodowa i społeczna" jest wynikiem koniunkturalizmu czy zależnością "budżetową" to tym bardziej "myśli propagandą", bo to mu akurat w danej chwili wg jego "interesu życiowego" zwyczajnie się opłaca.
     Jest to oczywiście myślenie w dłuższej perspektywie samobójcze a patrzenie na otaczającą rzeczywistość zupełnie "zamglone" jednak dla większości ludzików w obecnym świecie liczy się tylko stan konta i pozycja "tu i teraz", a co będzie za lat kilka to "jakoś to będzie" ...
     Zawsze mnie intrygowało jak faktycznie myślało polskie społeczeństwo i jego, jak się później okazało, kompletnie ślepe i głupie "elity", że Rzeczypospolita jako państwo została wymazana na ponad stulecie z mapy świata ?
     I właśnie dzisiaj na to moje pytanie z przeszłości mam gotową odpowiedź patrząc na to co robi i słuchając co wygaduje współczesne polskie społeczeństwo i jego "elity" jeszcze bardziej ogłupiałe i antypolskie niż te sprzed wieków ...
     KST

   • Doby znak#StanW#Repsol

    https://t.me/emigrant19/433

    • Doby znak#StanW#Repsol#StanW

     Ciekawe to . https://t.me/emigrant19/429?embed=1&mode=tme . Ursula von der jeszcze podobno lepsza . Tylko system w ten kraju blokuje . Pozdrawiam .

  • Doby znak#StanW

   Oni już tyle przestępstw opisanych w polskim kodeksie karnym popełnili, że jakby Jastrzębowskiemu tylko po jednym dniu za każdy zarzut zasądzili, to gościu zapier***la przy taczce do końca życia. Nie wiem co tam z Wosia wycisnął, bo biedaczyna coraz częściej wygląda jak wyciśnięta skórka z cytryny. Ani smaku tam znaleźć ani pożytku jakowegoś.

   • Doby znak#StanW#Maur

    https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/igor-janke-uslyszal-zarzuty-ws-afery-getback-w-tle-salon24-i-instytut-wolnosci/z00pejv Po co Bogna robi u PAD-a ?. To jest towarzystwo od kopania kasy . Salute .